Ultra clean technologija

Atidarius natūralaus mineralinio vandens „Akvilė“ butelį galite būti tikras, kad esate pirmas, prisilietęs prie šio nekalto vandens. „Akvilė“ –  tūkstančius metų gamtos saugotas požeminis vanduo, išpilstytas su lyderiaujančia „Ultra Clean“ technologija.

„Ultra Clean“ technologija garantuoja, jog vanduo „Akvilė“ bus saugiai išgaunamas tiesiai iš požeminio gręžinio uždaroje sistemoje, kurioje oras yra nuolat filtruojamas nuo dulkių ir įvairių dalelių.

Gręžinys
Uždara
sistema
Filtruojamas į sistemą
patenkantis oras
Butelių ir kamštelių
sterilizavimas
Išpilstoma
be sąlyčio

Pakuotės saugumas

„Ultra Clean“ technologija užtikrina ne tik vandens „Akvilė“ pilstymo saugumą, bet ir pačios pakuotės, į kurią patenka vanduo „Akvilė“, švarą ir saugumą. Šios technologijos dėka į uždarą išpilstymo zoną įeinantis kiekvienas butelys yra išsiurbiamas nuo dulkių t.y. į kiekvieno buteliuko vidų yra įleidžiamas mikro-siurbliukas ir bet kokios dulkės ar mikro dalelės yra išsiurbiami iš pakuotės prieš patenkant vandeniui „Akvilė“. Taip pat, kiekvienas į uždarą zoną ateinantis kamštelis yra nupučiamas su steriliu oru, kad neliktų jokių dulkių ir kitų mikro dalelių, kurios gal užkrėsti mineralinį vandenį.  

Taigi, esate tikras, kad mėgaujatės 100 proc. gamtos apsaugotu ir saugiai išpilstytu, natūraliu mineraliniu vandeniu „Akvilė“.

Atidarius natūralaus mineralinio vandens „Akvilė“ butelį galite būti tikras, kad esate pirmas, prisilietęs prie šio nekalto vandens.